فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان، اظهار داشت: روند واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمگیری و سیاستگذاری های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه دستگاه های ذی مدخل تا قبل از ۱۵ آبان ماه، با استفاده از مکانیسم های تشویقی و اقناعی نسبت به واکسیناسیون دانش آموزان اقدام نمایند، افزود: آمار و اطلاعات دانش آموزانی که واکسن نزده اند استخراج و لیست آنها جهت انجام اقدامات بعدی و تسریع در واکسیناسیون در اختیار مراکز بهداشت قرار گیرد.
سیستانی با تأکید بر لزوم ارائه کارت واکسن توسط دانش آموزان برای حضور در کلاس های درس، عنوان کرد: امکان بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه توسط نواحی ششگانه آموزش و پرورش با هماهنگی مراکز بهداشت بررسی شده و در صورت فراهم بودن پروتکل های بهداشتی و زیرساخت های لازم، اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان ادامه داد: کلیه هیئات و باشگاه های ورزشی از پذیرش اولیه افرادی که دارای کارت واکسن نیستند، اجتناب کرده و برگزاری رویدادها و مجامع ورزشی صرفا باید با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و ارائه کارت واکسن باشد.
سیستانی خاطرنشان کرد: مدیران شهرک های صنعتی با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به واکسیناسیون کارگران شاغل در واحدهای صنعتی اقدام نمایند.
وی بر پیگیری و تسریع در واکسیناسیون اصناف تأکید کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در گلستان شهدا، با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق دوباره کرد.

۱۹ آبان ۱۴۰۰

در آیینی با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مدیران استان و شهرستان، از خدمات حسین سیستانی تقدیر و محمدعلی احمدی به عنوان فرماندار اصفهان معرفی شد.

۱۹ آبان ۱۴۰۰

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن یوم ا… ۱۳ آبان را تبریک گفت.

۱۱ آبان ۱۴۰۰

فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهرستان، بر همکاری بین بخشی این شورا جهت رفع مشکلات مردم تأکید کرد.

۸ آبان ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *